Ubytování na faře ve Březí a pronájem farních pozemků

Fara ve Březí nabízí možnost ubytování. Více informací a rezervaci provedete na těchto webových stránkách zabývajících se církevní turistikou.

Fara je po kompletní rekonstrukci a je vybavena kuchyňskou linkou včetně elektrického sporáku s troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí. Ústřední topení a ohřev užitkové vody je plynové. 3 ložnice o velikosti cca 4x4 metrů, 2x sociální zařízení s WC a sprchovými kouty. Na spaní se rozkládají matrace, vlastní spacák , prostěradlo, ručník. Matrace je možné srovnat a prostor využít k jiné činnosti. Venku je dvorek a oplocená zahrada s ohništěm a posezením. Ubytovací kapacita je cca 10 dospělých a 20 dětí.

Kdo by měl zájem si pronajmout farní pozemky, které mají okolo 3,5 Ha, napište svou nabídku na Římskokatolickou farnost v Osové Bítýšce.